Most - Celkem 15 branek viděli diváci v přípravném zápase mezi dorosty Mostu a Ústí nad Labem. Slovan v tomto utkání dokázal díky povedené třetí třetině svého soupeře porazit 9:6.
st 11. 8. 2021
MOSTEČTÍ LVI
6:9 2:3, 2:2, 2:4

Branky a nahrávky: 4. Mikolášek (Šoustek), 16. Chovanec (Sýkora), 30. Sýkora (Šoustek), 36. Balej (Šoustek), 43. Hornych (Němec), 56. Němec - 7. Čaloun (Stojka, Dobner), 18. Vondráček (Angr), 20. Huja (Vondráček, Kincl), 39. Daníček (Kincl, Vondráček), 40. Kincl (Dobner), 44. Vondráček (Dobner), 46. Netík (Filip), 47. Daníček(Mareš, Vondráček), 49. Čaloun (Bebelák). Rozhodčí: Vozár - Boháč, Majerčín. Vyloučení: 7:1. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 24:67.

MOSTEČTÍ LVI: Hnátek (40.Macek) - Král, Vojíř, Balej, Treutner, Kočí, Kocourek - Chovanec, Klír, Sýkora - Šoustek, Mikolášek, Trnka -Lanc, Němec, Hornych .Trenéři: Jan Hranáč, Daniel Šoustek, Jan Peroutka.

Ústecký Slovan s.r.o.: Horáček (40.Nevím) - Mareš, Bebelák, Huja, Angr, Hudec, Pengl F.-Čaloun, Stojka, Dobner - Vondráček, Kincl, Daníček -Filip, Netík, Hašlar. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet

Jan Hranáč (HC Most): Druhý zápas proti Ústí byl hodně podobný tomu prvnímu. Výborně nám chytal gólman, Ústí ale bylo aktivnější a mělo víc ze hry. Ve třetí třetině nám to tam trošku napadalo, dal jsem tam schválně mladšího brankáře, deváťáka, aby si to ošahal. Pak už jsme fyzicky odpadali a moc jsme mu nepomohli. Ústí zaslouženě vyhrálo.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem: Bylo to hodně podobné utkání tomu, které jsme hráli doma s Mostem. Dlouho to bylo vyrovnané 5:5 nebo 6:5, až ve třetí třetině jsme to zlomili na naši stranu. Dobré je, že se nám podařilo vyhrát další zápas, měli jsme výborné nasazení. Přístup hráčů také parádní. Znovu opakuji, že děláme strašně moc taktických chyb, kterými se sami dostáváme pod tlak. Z toho pramení to, že inkasujeme poměrně dost gólů.