Ú s t í n/L. - Dorostenci Slovanu dokázali v posledním zápase přípravy porazit Benátky nad Jizerou 6:1. Ústí se povedla druhá třetina, kterou vyhrálo 4:1. Žlutomodří svého soupeře přestříleli 58:16.
po 31. 8. 2020, ZS Ústí n. L.
HC Benátky nad Jizerou
6:2 1:1, 4:1, 1:0

Branky a nahrávky: 18. Kincl (Bartoň), 23. Růžička (Česnohlídek, Bartoň), 24. Čaloun (Kincl, Vondraček), 30. Stojka, 38. Česnohlídek (Růžička, Huja), 56. Dobner (Vondráček, Filip) - 3. Zbejval (Houserek), 23.Janoš. Rozhodčí: Domský - Cícha, Kába. Vyloučení: 6:9, navíc Houserek (BNJ) TS (PODR), Jánský (BNJ) 5+OK (NAP). Využití: 1:0. Diváci: 41. Střely na branku: 58:16.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kokhanin - Mareš, Bartoň, Čaloun, Bebelák, Huja, Kuchler, Vytejček - Vondráček, Kincl, Hašlar - Růžička, Česnohlídek, Dobner -Filip, Stojka, Mareček. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

HC Benátky nad Jizerou: Keleši - Čermák, Fučík, Jánský, Kuna, Houserek, Viniklář, Toman -Hofman, Janoš, Kredba - Matějovský, Halbich, Musil - Šícha, Zbejval, Mazancová - Šíba.Trenéři:Luboš Holoubek, Václav Haspeklo.

Martin Štěpánek:(HC Slovan Ústí nad Labem): Poslední zápas před začátkem soutěže se nám vydařil. Myslím, že mužstvo podalo dobrý výkon. Řekl bych, že jsme Benátky po většinu utkání přehrávali. První třetina byla taková vyrovnanější, protože hráči měli před zápasem den volna. Od druhé třetiny jsme podali dobrý výkon, za který jsme mužstvo pochválili.

Luboš Holoubek (HC Benátky nad Jizerou): Po první třetině jsme si mysleli, že budeme rovnocenným soupeřem. Individuální chyby a nezkušenost hráčů, které jsme tam pak poslali, zapříčinilo, že jsme druhou třetinu totálně nezvládli. Ve třetí třetině se dohrávala jen na druhá. Nesmyslně jsme faulovali a půlku zápasu jsme odseděli na trestné lavici. Takhle se proti soupeři, jako je Ústí, vyhrát nedá.