Kolín - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravný zápas. Po dvou třetinách vedli na půdě Kolína o jednu branku. Ve třetí třetině ale domácí celek zlepšil hru, dokázal vstřelit tři branky, díky čemuž Kolín vyhrál 5:3.
so 29. 8. 2020, ZS Kolín
SC Kolín
5:3 2:1, 0:2, 3:0

Branky a nahrávky: 7. Babička, 19. Dudek (Babička), 42. Houžvička (Terč), 54. Hurt (From, Vondrášek), 59.Terč (Babička) - 17. Filip (Vondráček), 31. Kincl (Česnohlídek, Dobner), 32. Vondráček (Růžička, Filip). Rozhodčí: Tasch, Kratochvíl. Vyloučení: 8:6, navíc Česnohlídek (UNL) 10 (VRAZ). Využití: 2:1. Diváci: 46. Střely na branku: 39:45.

SC Kolín: Mrázek - Bukvald, Houžvička, Mach, Švanda, Pilný, Burda -Novotný, From, Vondrášek-Babička,Hora,Terč-Janek,Lebeda V.,Dudek-Lebeda J.,Hurt.Trenér:Václav Rác.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kokhanin - Čaloun, Huja, Bartoň, Bebelák, Kuchler, Mareš, Vytejček - Kincl, Česnohlídek, Dobner - Vondráček, Růžička, Filip -Mareček, Hašlar, Stojka. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

Václav Rác (HC Kolín): Průběh zápasu byla taková sinusoida. V první třetině jsme měli více ze hry, druhou třetinu začali kluci z Ústí hrát šikovně. Více bruslili a šikovností nás přehráli a otočili vývoj zápasu. Před třetí třetinou jsme chtěli, aby kluci začali více bruslit a hráli lépe. Myslím si, že ve třetí třetině jsme podali zlepšený výkop a po zásluze vyhráli.

Martin Štěpánek: (HC Slovan Ústí nad Labem): Dneska se nám zápas nepovedl, pozitivní byla jen druhá třetina. První třetinu jsme asi prospali, byli jsme v autobuse. Nebyl tam pohyb, vyhrané osobní souboje. Ve třetí třetině nás soupeř přehrál a přestřílel.