Ústí nad Labem - Hokejisté dorostu Ústí nad Labem vyhráli v derby nad Litoměřicemi. O své výhře rozhodl Slovan ve třetí třetině, kterou Ústí vyhrálo 2:1. Slovan celkově vyhrál nad Litoměřicemi 5:4.
pá 28. 8. 2020, ZS Ústí n. L.
HC Stadion Litoměřice
5:4 2:1, 2:2, 2:1

Branky a nahrávky: 2. Hurný (Mareček), 9. Dobner (Bebelák, Kincl), 38. Vondráček, 47. Kincl (Česnohlídek), 57. Mareček (Hašlar) - 12. Ficaj (Novotný), 24. Stejskal (Ficaj, Novotný), 28. Čech (Bouša), 53. Vait (Nezbeda, Bořil). Rozhodčí: Zítka - Cícha, Grunt. Vyloučení: 5:9, navíc Ficaj (LTM) 10 (ZHK). Využití: 1:2. Diváci: 83. Střely na branku: 41:27.

Ústecký Slovan s.r.o.: Horáček - Čaloun, Bebelák, Mareš, Huja, Vytejček, Kuchler - Kincl, Česnohlídek, Dobner - Vondráček, Hašlar, Filip - Mareček, Hurný, Stojka - Růžička. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek

HC Stadion Litoměřice: Kühn - Hartman, Vait, Bořil, Bouša, Drahorád, Stejskal, Novotný, Ficaj, Gregor, Čech, Nezbeda, Klaus, Barva, Hartmann. Trenér: Pavel Zuziak

Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): V dnešním utkání jsme spokojení jen s výhrou. Hra se nám nedařila, měli jsme hodně špatný pohyb. Hráči dělali špatná rozhodnutí, nešly nám ani přihrávky. Byl ta takový den blbec, naštěstí to byla jen příprava. Ale i takový zápas byl pro náš tým dobrým testem. Ve třetí třetině se nám podařilo zápas otočit na naší stranu, za což jim děkujeme.

Pavel Zuziak (HC Stadion Litoměřice): Myslím si, že zápas byl docela vyrovnaný, ale my jsme udělali více chyb. Rozhodlo to, že jsme neměli v předbrankovém prostoru pokryté hráče. Navíc jsme měli hodně vyloučených a i jednu desítku. Byli jsme neukáznění.