Benátky nad Jizerou - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravné utkání. Na ledě Benátek nad Jizerou dokázali svého soupeře výrazně přestřílet a po zápase se radovali z výhry 6:3.
so 22. 8. 2020, ZS Benátky n. J.
HC Benátky nad Jizerou
Ústecký Slovan s.r.o.
3:6 1:2, 2:2, 0:2

Branky a nahrávky: 8. Halbich, 33. Zbejval, 35. Šícha - 7. Linet(Hurný), 15. Mareš (Bartoň), 22.Hurný (Stojka), 25. Filip, 41.Dobner (Čaloun, Bebelák), 52. Hurný (Čaloun, Stojka). Rozhodčí: Bašus,Kusý. Vyloučení: 7:5 navíc Šícha (BNJ) 5+OK (NAP). Využití: 0:2. Diváci: 55. Střely na branku: 17:62.

HC Benátky nad Jizerou: Houserek - Čermák, Fučík, Kuna, Viniklář, Toman -Hofman, Janoš, Kredba - Matějovský, Šíba, Halbich - Musil, Šícha, Zbejval. Trenéři: Luboš Holoubek, Václav Haspeklo.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zavoral - Mareš, Bartoň, Čaloun, Bebelák, Kuchler, Vytejček -Kincl, Růžička, Stojka - Vondráček, Česnohlídek, Dobner -Filip, Linet, Hurný - Mareček. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek, Jaroslav Linet.

Ohlasy trenérů

Lubos Holoubek (HC Benátky nad Jizerou): Dnes jsme nesehráli dobré utkání, ale vzhledem k tomu, že jsme hráli 5té přípravné utkání v 8 dnech a i s nekompletní sestavou (chybělo 6 hráčů základní sestavy), jsme se prali statečně. S velmi kvalitním soupeřem, jsme od začátku všude ztráceli krok někdy i více. Jak se říká „nešly nám nohy“, což v této části přípravy, je pochopitelné a i jsem to očekával. Co mě ale mrzí je, že jsme propadli v bojovnosti a někteří hráči neplnili taktické úkoly. Věřím, že v odvetě 31.8. u vás, už v kompletní sestavě, předvedeme lepší výkon, i s lepším výsledkem.

Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): Dnes jsme odehráli výborný zápas. Konečně se v naší hře objevovaly prvky, které trénujeme. Kluci zvládli fyzicky i druhý zápas ve dvou dnech a to mají v nohách náročné týdenní soustředění. Byli jsme s výkonem mužstva spokojení.
Sdílet článek na sociálních sítích

Dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže