Litoměřice - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Litoměřic si vypracovali vedení 5:0, pak se prosadili i domácí. Slovan derby se Stadionem vyhrál 7:3, Vojtěch Vondráček vstřelil dva góly.
pá 21. 8. 2020, Kalich arena
HC Stadion Litoměřice
3:7 0:4, 2:1, 1:2

Branky a nahrávky: 29. Nezbeda (Čech), 39. Stejskal (Vait), 42. Gregor (Bořil, Nezbeda) - 9. Huja (Vondráček, Dobner), 12. Vondráček (Čaloun, Huja), 19. Dobner, 19.Filip (Stojka), 23. Vondráček (Filip), 53. Čaloun (Vondráček, Dobner), 60. Česnohlídek (Huja). Rozhodčí: Vyštejn - Domin, Vejl. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:2. Diváci: 50. Střely na branku: 27:53.

HC Stadion Litoměřice: Hromádková (20. Kühn) - Hartman, Vait, Bořil, Bouša, Götzl, Hladík, Drahorád, Zahálka, Stejskal, Novotný, Ficaj, Gregor, Čech, Nezbeda, Klaus, Barva, Hartmann. Trenér: Pavel Zuziak

Ústecký Slovan s.r.o.: Nevím (31. Horáček) - Huja, Čaloun, Kuchler, Bartoň, Mareš, Bebelák, Dobner, Mareček, Vondráček, Hašlar, Stojka, Růžička, Filip, Vytejček, Kincl, Česnohlídek. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek

Pavel Zuziak (HC Stadion Litoměřice): Bohužel nám utekla první třetina, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Neměli jsme dobrý pohyb a prohrávali jsme osobní souboje. Z toho plynuly chyby a fauly, nemohli jsme se usadit v útočném pásmu. Nevytvořili jsme si tlak, ze kterého by byly šance. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb a důraz. Myslím si, že další dvě třetiny byly vyrovnané.

Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, kluci hráli to, co po nich chceme, přistoupili k zápasu zodpovědně. Hodně jste stříleli, což se projevilo na skóre, první třetinu jsme vyhráli 4:0. Soupeř do druhé třetiny vystřídal brankáře, čímž se hra vyrovnala. V některých pasážích nás soupeř i přehrával. U našich hráčů možná došlo k uspokojení pod dojmem, že vedeme 5:0. Do domluvě v kabině během druhé přestávky se kluci zvedli a v závěru jsme znovu brankově odskočili. Zápas jsme dovedli do vítězného konce.