Letňany - První přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci na ledě Letňan. Slovan dokázal svého soupeře přestřílet 27:46. I díky časté střelbě vyhrálo Ústí 5:2. Gól vstřelilo pět různých střelců. Skórovali Hašlar, Hurný, Kincl, Huja a Bartoň.
út 11. 8. 2020, ZS Letňany
HC Letci Letňany
Ústecký Slovan s.r.o.
2:5 0:2, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 29. Soukup,48. Šturma (Helus)- 11. Hašlar (Mareček), 20. Hurný (Kincl, Dobner), 27. Kincl, 50. Huja (Čaloun), 57. Bartoň. Rozhodčí: Kozák - Ptáček, Havel. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Diváci: 20. Střely na branku: 27:46.

HC Letci Letňany: Bezděk - Bejček, Hrdinka, Helus, Klíma, Sitarčík, - Isaev, Bogač, Janouch, Horáček, Koníček, Kučera, Rejna, Tejkl, Šturma, Topol, Vojta, Holec, Soukup. Trenéři: Martin Uldrich, David Pojkar.

Ústecký Slovan s.r.o.: Tuček - Bartoň, Bebelák, Čaloun, Huja, Mareš, Kuchler - Kincl, Dobner, Hurný, Vondráček, Růžička, Česnohlídek, Filip, Hašlar, Mareček. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

Ohlasy trenérů

David Pojkar (HC Letci Letňany): Ústí je na tuto ligu velmi silný mančaft. Nám se vrací hráči, kteří byli v extralize na zkoušce. Náš tým si teprve sedá.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Jsme spokojený s výsledkem i předvedenou hrou. Na to, že šlo o první utkání, předvedli kluci plno hezkých hokejových momentů. S kolegou Štěpánkem jsme se shodli na tom, že budeme muset pracovat na hře bez kotouče. Dobrá výhra v prvním přípravném zápase.
Sdílet článek na sociálních sítích

Dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže