Litoměřice - Dvě branky dokázal vstřelit Slovan v zápase v Litoměřicích. Ve 37. minutě proměnit nájezd Matěj Koval, a pak ve 47. minutě pálil v přesilové hře přesně Martin Morvay. Ústí nakonec prohrálo 2:5.
ne 13. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice
5:2 3:0, 1:1, 1:1

Branky a nahrávky: 4. Kratochvíl (Dykast), 9. Hrzán (Bořil, Domin), 14. Novotný (Ficaj, Hrzán), 39. Čech (Novotný), 50. Čech (Dykast) - 37. Koval, 46. Morvay (Bár, Jarábek). Rozhodčí: Lauko - Pleticha, Kurtin. Vyloučení: 6:2, navíc Kylíšek (LTM) TS (PODR). Využití: 0:1. Diváci: 75.

HC Stadion Litoměřice: Chlouda - Bořil, Kylíšek, Hartman, Trtek - Vojtěch, Domin, Ficaj, Ryba, Marcin, Čech, Kratochvíl, Hrzán, Hamr, Dykast, Novotný

Ústecký Slovan s.r.o.: Tuček - Jarábek, Kuchler, Tomšík, Vytejček, Bartoň, Chlapec - Hurný, Mareček, Bár, Nedoma, Koval, Prchal, Morvay, Kušej, Macek, Průša