P r a h a - Další přípravný zápas odehráli ústečtí junioři na ledě Hvězdy Praha. Domácí tým vyhrál díky povedené třetí třetině 5:2. Za Slovan se trefili Janoušek a Šešina.
pá 23. 8. 2019, ZS Hvězda
HC Hvězda Praha
5:2 1:1, 1:0, 3:1

Branky a nahrávky: 12. Najman (Slavík), 33. Topol (Šrámek), 42. Slavata (Kulich), 57. Najman, 59. Jurda – 14. Janoušek (Jeřábek), 60. Šešina. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

HC Hvězda Praha: Maličkay – Searle, Najman J., Kulich, Zemchenkov, Kužel, Topol, Adamec, Lepáček, Černý, Šrámek, Slavata, Najman M., Slavík, Jeřábek, Jurda.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke – Šešina, Jarábek, Štěpánek, Polata, Janoušek, Kušej, Tot, Čermák, Marel, Matloch, Hampl.

Domácí celek se dostal do jednobrankového vedení. Ve dvanácté minutě se prosadit Matouš Najman, který ze vzduchu poslal kotouč do branky. Následně hrálo Ústí přesilovku a dokázalo vyrovnat. Od modré čáry pálil Jeřábek a jeho střelu dorazil za domácího brankáře Adam Matoušek. Za stavu 1:1 skončila první třetina.

Ve druhé třetině hrála domácí Hvězda Praha aktivněji, první dvě šance nevyužili Zemchenkov ani Slavík. Nakonec se trefil do odktyté branky krátce po polovině zápasu Jakub Topol. Díky jeho trefě vedla po dvou třetinách domácí Hvězda 2:1.

Z kraje třetí třetiny hráli domácí hokejisté přesilovku pět na tři, kterou dokázali proměnit. V čase 41:32 uspěl Adam Slavata. V závěru zápasu padly další tři góly. Za domácí se trefil Jakub Najman a Josef Jurda. V poslední minutě snížil Jaroslav Šešina.