H a v l í č k ů v B r o d - Ústečtí junioři zajížděli k dalšímu utkání, tentokrát jejich cesta mířila do Havlíčkova Brodu, kde začali parádně, když vedli hned od první minuty zápasu. V průběhu druhé třetiny vedli ústečtí mladíci rozdílem dvou branek, jenže závěrečná perioda se jim stala osudná, když domácí dokázali vstřelit čtyři góly a otočit tak průběh utkání. Všechny tři body zůstaly nakonec v domácím prostředí.
ne 2. 2. 2020, ZS Havlíčkův Brod
HC Rebel Havlíčkův Brod
5:3 1:2, 0:1, 4:0

Branky a nahrávky: 17. Machovský (Košťál), 42. Machovský (Havel), 43. Pártl (Košťál, Juřica), 56. Krejčí (Trupl, Cachnín), 60. Cachnín (Rauš, Machovský) – 1. Harkabus (Šindelář, Čermák), 14. Janoušek, 37. Šindelář (Čermák, Polata). Rozhodčí: Kratochvíl – Křivohlavý, Klouda. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 43:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 5:3.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Nedvěd – Kratochvíl, Krejčí, Endl, Sapík, Kerber, Trupl, Škareda (C) – Košťál (A), Machovský, Juřica, Havel, Pártl, Pokorný, Musil, Rauš, Cachnín (A)

Ústecký Slovan s.r.o.: Svoboda – Stuchlý, Jeřábek, Šešina, Polata, Štěpánek – Hampl, Janoušek, Čermák, Brandner, Průša, Šindelář, Macek, Harkabus (C), Koval