Kralupy n/V. - Junioři odehráli utkání 21. kola na ledě Kralup nad Vltavou. V utkání vedli po trefě Víta Šindeláře v desáté minutě. Po dvou brankách domácích srovnal v poslední třetině Ondřej Polata a poslal utkání do prodloužení. V něm udeřili jako první domácí a připsali si bonusový bod. Ústečtí si ovšem i nadále drží první místo ligové tabulky.
pá 29. 11. 2019, ZS Kralupy n/V
HC Kralupy nad Vltavou
3:2pp 1:1, 1:0, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 14. Němec (Januška), 30. Hájek (Marek), 63. Němec (Marek, Januška) – 10. Šindelář (Gottfried, Polata), 45. Polata (Harkabus, Gottfried). Rozhodčí: Kubíček – Nekvapil, Dědek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.

HC Kralupy nad Vltavou: Kmec – Drozda, Zedek, Klapka, Šimůnek, Hájek, Kučera – Šiška, Štibran, Januška, Marek, Kuzďas, Němec, Šmíd, Bradáček, Kočí, Kleveta, Soukup, Litera

Ústecký Slovan s.r.o.: Kmoch – Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Harkabus, Matloch, Hampl, Brandner, Tot, Janoušek, Šindelář, Čermák