Ú s t í n/L. - V rámci 18. kola skupiny "O udržení" se střetlo Ústí s PZ Kladnem. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, které Slovan dokázal vymazat. Následně se znovu Kladno prosadilo. V 55. minutě na 3:3 vyrovnal Štěpánek. V prodloužení o výhře Kladna rozhodl Rendla.
so 27. 2. 2016, Zimní stadion Ústí nad Labem
PZ Kladno
3:4pp 1:2, 1:0, 1:1 - 0:1

Branky a nahrávky: 20. Stuchlý (Costa), 38. Batryn, 55. Štěpánek (Tůma) – 4. Hašek (Turek, Beneš), 9. Šimáček (Šmatlák, Jelínek), 48. Pejchal (TS), 62. Rendla (Jelínek). Rozhodčí: Petružálek - Mareš, Toman. Vyloučení: 3:1, navíc Mareš (UNL) TS. Využití: 0:1. Diváci: 101. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (Korub) – Štochl, Štěpánek, Kříž, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák T., Magasanik, Šindelář, Janoušek, Tůma, Gottfried

PZ Kladno: Novotný (Altrichter) – Teinitzer, Beneš, Janega, Šmatlák, Soukup – Turek, Šimáček, Runza, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák M., Jelínek, Pejchal, Hašek, Rendla