Ú s t í n/L. - V neděli 26. září nastoupil odpoledne juniorský tým Úsetckých Lvů ke čtvrtému kolu ligy a vedl si pod vedením trenéra Grosse dobře. Dalibor Svoboda vstřelil hattrick a vsítil tak polovinu branek svého mužstva, které táhl za vítězstvím proti nepříjemným Velkým Popovicím. Zápas skončil 6:4.
ne 26. 9. 2004
Velké Popovice
6:4 1:1, 3:1, 2:2

Branky: 20. D. Svoboda (Janus), 27. Gottfried (Chromý), 31. D. Svoboda (Lojek), 38. Kratochvíl (Jedlička), 41. D. Svoboda (Lojek), 45. Gottfried (Kučera) - 7. Rajnoha, 32. Zelenka, 43. Icík (Rajnoha), 58. Langmajer (Vach). Vyloučení: 7:9.

Hrdina prvního zápasu Lvů Janus se v nedělním klání vyřítil do první šance již ve 3. minutě, když stál tváří v tvář hostujícímu brankáři. On a o chvíli později i Gottfried ale posílali puk špatným směrem. Do nenápadného protiútoku se v 7. minutě pustil Rajnoha, udělal obránci krátkou kličku do středu hřiště a střelou do protipohybu svůj výpad zakončil – 0:1. V polovině první nebezpečně tečoval Cuckem, ale domácí strážce kotouč vyškrábl lapačkou. V 17. minutě napodobil Januse Dalibor Svoboda, když vyšel ze souboje jeden na jednoho poražen. Po další šanci hostí už se dohrávalo několik posledních sekund úvodní dvacetiminutovka a vhazovalo se v útočném pásmu žlutomodrých. Janus posunul na D. Svobodu a ten pohotově srovnal střelou pod víko – 1:1.

Po přestávce měli příležitost opět D. Svoboda a Lojek, oba byli neúspěšní. V čase 26:26 se ale domácí dočkali. Při přesilovce vytvořila útočící formace závar před brankou, ve kterém se nejlépe zorientoval Gottfried a skóre otočil - 2:1. Netrvalo to dlouho a agilní Rajnoha mohl vyrovnat, jeho blafák cíl minul. To samé by se dalo říct o domácím Lojkovi a poté opět o jednom z velkopopovických útočníků, kterému stála v cestě tyč. V 31. minutě vsítil svůj druhý gól Svoboda, když při situaci dva na jednoho naznačil přihrávku a vzápětí poslal brankáři svou vizitku – 3:1. Za 56 sekund to bylo ale už opět o jednu branku. Při signalizovaném vyloučení zatáhl puk Zelenka a jeho nahození před ústeckou svatyni si Davídek srazil za svá záda – 3:2. Rychlý sled událostí si vzal na starost Kratochvíl, jenž v 38. minutě krásně oklamal brankáře a podél ležícího těla puk zametl za brankovou čáru – 4:2.

Ani druhá přestávka dravost domácích neutlumila. Po 55 vteřinách dovršil svůj hattrick Dalibor Svoboda, když uklidil vyražený kotouč do sítě – 5:2. Hosté odpověděli ale znovu skoro ihned. V čase 42:07 si opět šikovný Rajnoha vytvářel se spoluhráčem Icíkem tlak, který posledně jmenovaný zúročil a snížil stav utkání na 5:3. Přesně 2 minuty nato ujel hostující obraně Gottfried a neomylně znovu posunul skóre na rozdíl tří branek – 6:3. Hra se uklidnila a dlouho se hrálo bez dalších vážnějších šancí. Jen ústecký Chromý a jeho protihráč Bezouška se blýskli svými pokusy. O poslední zářez historie klání se postaral Langmajer, který také čerpal ze snahy Rajnohy. Stav 6:4 pak už vydržel až do závěrečného hvizdu sudího a domácí tak získali další dva body do tabulky.