Chomutov – V úterý 18. 8. 2015 se v Chomutově odehrálo jedno z přípravných utkání mladších dorostenců z Ústí nad Labem. Chomutovští Piráti však zápas vyhráli, jelikož celkem osmkrát prostřelil Šimona Brňáka. Slovan skóroval pouze v první třetině a vstřelil celkem tři branky, z toho si dva góly připsal Vít Šindelář.
út 18. 8. 2015
Piráti Chomutov
8:3 4:3, 3:0, 1:0

Branky a nahrávky: 1. Černý (Brandner, Záruba), 2. Černý (Jaroš), 14. Hofrichter, 20. Baier (Jungwirt, Breczko), 21. Brandner (Jaroš, Černý), 33. Ouřada (Breczko), 35. Benda (Prokop, Jungwirt), 55. Jarý (Jungwirt, Černý) – 2. Šindelář (Janoušek, Herák), 3. Štochl (Batryn, Tolkachev), 16. Šindelář (Chmela). Rozhodčí: L. Hrubý – Rindoško, Dyršmíd. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 28:21 (10:14, 10:3, 8:4). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 8:3.

Piráti Chomutov: D. Svoboda (Skokan) – Záruba, Psár, Jarý, Jungwirt, Herles, Ferbas, D. Zeman, Jaroš – Brandner, D. Černý, Baier – Ouřada, Breczko, Prokop – Hofrichter, Benda. <b>Trenéři:</b> Radek Šíp, Jaroslav Hejcman.

Ústecký Slovan s.r.o.: Brňák (Korub) – Štochl, Šiller, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela – Tolkachev, Klepáček, Gottfried – J. Tůma, Čermák, Harkabus – Herák, Janoušek, Šindelář – Batryn. <b>Trenéři:</b> Jan Čaloun, Jiří Sochor, Lukáš Místecký.