Ú s t í n/L. - V rámci 13. kola extraligy mladšího dorostu přivítali hráči Slovanu na svém ledě Piráty z Chomutova. První třetina dávala naděje na dobrý výsledek, v ostatních dvacetiminutovkách už se ale Ústeckým nedařilo. Chomutov si po třech přesných trefách nakonec odváží z Ústí nad Labem hladkou výhru 3:0.
ne 25. 10. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
Piráti Chomutov
0:3 0:0, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 30. Krchňák (Psar), 44. Veselý (Ouřada), 55. Günther (Jungvirt, Brandner). Rozhodčí: Krob – Ševic, Folk. Vyloučení: 2:6, navíc Seemann 10 min. OT [ZHK]. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 14:32 (5:9, 6:13, 3:10). Průběh utkání: 0:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: J. Volke – Štochl, M. Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, J. Tůma, Gottfried, Klepáček

Piráti Chomutov: Běhula – Ferbas, Záruba, Jungvirt, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Ouřada, Brandner