Ú s t í n/L. - V rámci 13. kola extraligy mladšího dorostu přivítali hráči Slovanu na svém ledě Piráty z Chomutova. První třetina dávala naděje na dobrý výsledek, v ostatních dvacetiminutovkách už se ale Ústeckým nedařilo. Chomutov si po třech přesných trefách nakonec odváží z Ústí nad Labem hladkou výhru 3:0.
ne 25. 10. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Slovan Ústečtí Lvi
Piráti Chomutov
0:3 0:0, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 30. Krchňák (Psar), 44. Veselý (Ouřada), 55. Günther (Jungvirt, Brandner). Rozhodčí: Krob – Ševic, Folk. Vyloučení: 2:6, navíc Seemann 10 min. OT [ZHK]. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 14:32 (5:9, 6:13, 3:10). Průběh utkání: 0:3.

HC Slovan Ústečtí Lvi: J. Volke – Štochl, M. Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, J. Tůma, Gottfried, Klepáček

Piráti Chomutov: Běhula – Ferbas, Záruba, Jungvirt, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Ouřada, Brandner

Komentář

V nedělním zápase se v úvodní třetině nepodařilo dát ani jednomu celku gól. Na střely byla perioda celkem vyrovnaná a to 5:9. Na obou stranách také bylo k vidění po jednom vyloučení.

Ve druhé dvacetiminutovce padla jedna branka ve prospěch chomutovského celku. Úspěšným střelcem se stal Tomáš Krchňák v čase 29:22 min. s pomocí od Roman Psar.

Závěrečné dějství se neslo ve znamení dvou gólů, které prospěli hostům. Nejprve se do černého trefil Jakub Veselý ve čtyřicáté čtvrté minutě. Následně se prosadil Vojtěch Günther v padesáté páté minutě, kterému asistovali Tomáš Jungvirt a Roman Brandner.

Ohlasy trenérů

Ohlasy trenérů nejsou z technických důvodů k dispozici.
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže