Ústí nad Labem - Šesté kolo o postup v lize staršího dorostu odehrál domácí HC Slovan Ústí nad Labem proti nedalekému týmu SK Kadaň. I když to po dvaceti minutách pro domácí vypadalo za stavu 0:2 bledě, tak se nevzdali a v druhé a třetí třetině skórovali po dvou gólech. Díky výhře 4:2 si tak připisují všechny tři body na své konto a již rekordních 18 zápasů neodešli ze souboje s prázdnou.
pá 9. 1. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
SK Trhači Kadaň
4:2 0:2, 2:0, 2:0

Branky a nahrávky: 30. Drha (Amirov), 30. Magasanik, 42. Vico (Michajličenko), 60. Loukota (Ozom, Amirov) – 6. Berky (Kšíkal), 13. Haluška (Šmejc, Bláha). Rozhodčí: Tomáš Plachý – Jan Votrubec, Martin Ševic. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 0:2, 4:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář – Loukota, Zdvořáček, Vytejček, Michajličenko, Moucha, Drha, Ozom, Amirov, Brňák, Vico, Magasanik, Tomáš

SK Trhači Kadaň: Németh (Bárta) – Novák, Šmejc, Lédlová, Kopica, Berky, Kšíkal, Haluška, Videv, Bednařík, Petržílka, Týr, Höll, Jindra, Pešek, Bláha

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): "My jsme dneska podali nejhorší výkon za posledních jedenáct zápasů. Sice jsme vyhráli, ale výkon byl hodně špatný. Někteří hráči by se měli zamyslet nad svým výkonem.

Vladimír Kopica (Kapitán týmu SK Kadaň): "Jakmile jsme se dostali do vedení 2:0, mysleli jsme si že máme vyhráno a snaha opadla, to vedlo k inkasování dvou gólů. Ani to vyrovnání soupeře nás nedonutilo zabojovat a asi jsme se smířili, že máme již prohráno. Měli bychom zapracovat na tom, aby se to neopakovalo. Myslím si, že chyba je ve zbytečném komplikování situací před bránou. Místo složitých kliček, bychom měli střílet jednodušeji."