V rámci 17. kola ligy staršího dorostu přivítali ústečtí hokejisté na domácím ledě tým SK HC Baník Most. I v druhém severočeském derby si domácí hokejisté připsali na své konto tři body. Na výhře se dvěma brankami a jednou asistencí podílel také Matěj Drha (na fotografii).
pá 28. 11. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
MOSTEČTÍ LVI
4:1 3:1, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 3. Ozom (Amirov, Drha), 6. Ozom (Amirov, Loukota), 16. Drha (Amirov, Ozom), 38. Loukota (Drha) – 16. Havlíček (Freibauer). Rozhodčí: Jan Knapík - Milan Armstark, Martin Kopáč. Vyloučení: 3:7, navíc Rameš (MST) 10 + OK [NESP]. Využití: 1:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář – Loukota, Zdvořáček, Vytejček, Michajličenko, Drha, Ozom, Amirov, Vico, Magasanik, Tomáš, Spálenka

MOSTEČTÍ LVI: Mohelnický – Bachmaier, Bořík, Freibauer, Fric, Havlíček, Hornych, Hošek, Kabourek, Kamenický, Knobloch, Pinda, Piškule, Rameš, Richter, Řehák, Vladař, Voříšek, Zvěřina

Utkání začalo lépe pro domácí, již ve třetí minutě se za záda gólmana hostů po přihrávce Famila Amirova trefil Bořek Ozom. Ten svou první brankou v zápase otevřel skóre. Na druhý gól diváci nemuseli dlouho čekat.V šesté minutě vstřelil druhou branku domácích Bořek Ozom. Do konce první třetiny Ústí navýšilo svůj náskok ještě jednou, když se po druhé v zápase trefil Matěj Drha. Hosté ovšem dokázali rychle odpovědět. Mostecký Denis Freibauer přenechal puk ve vlastní třetině Filipu Havlíčkovi, který se dostal přes obránce až před bránu, kde kličkou zmátl domácího gólmana, pak už pouze zavěsil do odkryté brány. V první třetině již další branky nepadly a tak hráči odcházeli do kabin za příznivého stavu pro domácí 3:1.

Ve druhé třetině se střelecky prosadil pouze Jakub Loukota, který navýšil stav utkání na 4:1.

Ve třetí třetině se hra přelévala ze strany na stranu a žádné branky zde nepadly. A tak si ústečtí hokejisté připisují do tabulky další tři důležité body.