Ústí nad Labem - 17. kolo ligy staršího dorostu nabídlo zajímavý zápas mezi domácím týmem HC Slovan Ústí nad Labem, který hostil tým HC Hvězda Praha. První tým, který vstřelil branku byla Hvězda, a po první třetině tak vedla 0:1. Domácím se však v rámci druhé dvacetiminutovky podařilo skóre otočit. Třetí třetinu Pražští vyrovnali a dobojovali se tak k samostatným nájezdům, kde byli úspěšnější. Slovan si tak může připsat jeden bod.
ne 16. 11. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Hvězda Praha
2:3sn 0:1, 2:0, 1:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 26. Ozom (Magasanik), 31. Magasanik (Vico) – 16. Čapek, 48. Sůva (Čmejla), rozh. náj. Sůva. Rozhodčí: Lukáš Krob – Petr Mašek, Roman Hynčica. Vyloučení: 4:2, navíc Velas (HVP) 10 + OK [NESP]. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 29:21. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář - Loukota, Vytejček, Michajličenko, Drha, Ozom, Amirov, Brňák, Vico, Magasanik, Tomáš Spálenka

HC Hvězda Praha: Smíšek – Hruška, Grim, Novák, David, Čadek, Kornblad, Tomek, Čmejla, Sůva, Valíček, Piovarči, Velas, Veverka, Hošták, Kozohorský, Svoboda

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): "Musím dnes kluky pochválit, protože jsme zápas odehráli v jedenácti lidech parádní zápas. Škoda je, že jsme nezískali tři body, ale jsme rádi za ten bod."

Daniel Fuks (HC Hvězda Praha): "Pro nás to byl složitý zápas, protože Ústí na nás bylo dobře připravené. Skvěle bránili a nám se moc nedařilo je první dvě třetiny přehrávat i když nás bylo početně více. Nakonec nám to tam nějak spadlo a my jsme za to rádi."