V rámci 11. kola ligy juniorů domácí celek HC Slovan Ústí vybojoval tři body v souboji s HC Stadion Litoměřice. V celkově vyrovnaném utkání domácí ve třetí třetině skórovali dvakrát ihned po sobě a odskočili tak od Litoměřic o dva góly. Dokázali ve vedení dohrát až do konce utkání a hosté tak odjíždějí bez jediného bodu. Slovan je nyní s 26 body na čele tabulky.
ne 26. 10. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
Ústecký Slovan s.r.o.
HC Stadion Litoměřice
4:3 1:1, 1:1, 2:1

Branky a nahrávky: 14. Navarra (Vykouk), 32. Kopta (Klement), 51. Strnad (Kopta), 53. Řídel (Vykouk, Macek) – 17. Kauschitz (Kratochvíl, Šikner), 29. Zedek (Chovanec), 59. Zajan (Neruda, Chovanec). Rozhodčí: Lukáš Krob – Jan Votrubec, Martin Ševic. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 137. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Klement, Macek, Kašek, Trončincský, Bačák, Jindřich, Strnad, Vrba

HC Stadion Litoměřice: Března – Chmel, Winnerlich, Šikner, Krýsl, Zedek, Kolíček, Staněk, Kejmar, Vilček, Zajan, Ransdorf, Popek, Kauschitz, Šindelář, Chovanec, Kment, Kratochvíl, Čichovský, Neruda, Polák

Ohlasy trenérů

Vít Borůvka (HC Slovan Ústí nad Labem): „Myslím si, že to bylo svižné utkání se spoustou šancí na obou stranách.My jsme byli šťastnějším týmem než soupeř."

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): „Byl to vyrovnaný hokej po všech stránkách. Ústí bylo hokejovější a trestalo naše chyby. Dokázali odskočit na dva góly a my už jsme to nestihli dotáhnout."

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže