Ústí nad Labem - V 6. kole ligy juniorů, domácí Slovan hostil Klášterec nad Ohří. Ten domácí tým vůbec nešetřil a nastřílel mu do brány v průběhu utkání 4 góly. Domácím se povedlo skórovat jen jednou a to v třicáté minutě, kdy Miroslav Straka využil přesilové hry a vyrovnával tak stav na 1:1.
ne 5. 10. 2014, Ústecká Aréna
HC Klášterec nad Ohří
1:4 0:0, 1:1, 0.3

Branky a nahrávky: 30. Straka (Suchan), 27. Neuman (Zicho, Toušek), 49. Neuman (Toušek, Zicho), 57. Drazdík (Procházka, Vlastník), 59. Vlastník (Drazdík, Procházka). Rozhodčí: Tomáš Luczkow, Jiří Rozlílek, Martin Sládek. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:2. Diváci: 137. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina M.- Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček,Klement

HC Klášterec nad Ohří: Danylec – Zicho, Krstev, Kosina V., Sommer, Pala, Neuman, Toušek, Drazdík, Vlastník, Procházka, Podběhlý, Bečka, Tupý

V první třetině neskóroval ani jeden z týmů. Hosté si zahráli přesilovou hru 5 na 3, tu se jim však nepodařilo využít a tak hráči do kabin po první dvacetiminutovce odjeli za stavu 0:0. Poměr vyloučení byl vyrovnaný 2:2.

Do druhé třetiny nastoupili hosté v početní nevýhodě, ale domácí nedokázali otevřít skóre. Tento úkol tak převzali hosté. Góly v druhé části padly dva a to na každé straně jeden. Obě branky byly využitím přesilové hry. Do vedení se dostal Klášterec nad Ohří díky gólu Jakuba Neumana. O vyrovnání se po třech minutách postaral Miroslav Straka. Po čtyřiceti odehraných minutách, byl stav utkání 1:1. Poměr vyloučení v druhé třetině byl 4:3.

Ve třetí třetině se prosazovali už bohužel pro domácí pouze hosté a to dokonce třikrát. Přesilové hry 5 na 3 využil ve 49. minutě Jakub Neuman, střelec i první branky a Klášterec se tak opět ujal vedení. V 57. minutě hosté vstřelili třetí branku. Jiří Vlastník na trestné lavici zpytoval svědomí a odčinil si svůj trest přihrávkou, kterou předal Vít Procházka Dominiku Drazdíkovi, který pak neměl problém zakončit a dostat tak svůj tým do dvoubrankového vedení. Minutu a půl poté výhru svého týmu potvrdil Jiří Vlastník, který vstřelil poslední branku utkání na 1:4. Za tohoto stavu utkání skončilo a i přes několik šancí domácích, si hosté připisují 3 body do tabulky.

Vít Borůvka (HC Slovan Ústí): „Myslím si že to pro nás byl smolný zápas. I když soupeř hrál výborně, my jsme měli za stavu jedna jedna pár vyložených šancí, které výborně vychytal hostující brankář. Na jeden gól se prostě těžko vyhrává."

Zdeněk Jaroš (HC Klášterec nad Ohří): „Dnes jsme podali velice bojovný výkon. Vzhledem k tomu kolik nás je, před týmem smekám, prostě vynikající."