Ústí nad Labem - Na zimním stadioně v Ústí nad Labem se v sobotu 10. 1. 2015 odehrálo 22. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu. Mladší dorostenci Slovanu vyzvali Junior Mělník. V první třetině se více dařilo ústeckému družstvu, Mělník ale dokázal během dalších čtyřiceti minut vyrovnat. Po třech dějství proto musely následovat samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější Slovan, konkrétně Sebastian DÖRNER.
so 10. 1. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Junior Mělník
4:3sn 2:0, 1:2, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Dörner, Veselý), 20. Janoušek (Šindelář, Dörner), 35. Gottfried (Harkabus), rozh. náj. Dörner – 30. Šípek (Mráz, Litera), 35. Šípek (Cicvárek), 45. Mráz (Litera). Rozhodčí: Krebs – Temr, Majerčin. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 31:45 (19:8, 6:23, 6:14). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (Paťha) – Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Mareš, Vidlička, Chmela – Dörner, Čermák, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Tipán, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) – Cicvárek, Valda, Vaněk, Kříž, Zamrazil, Janele – Lenc, Mráz, Škarohlíd – Šulc, Šesták, Litera – Šípek, Robotka, Buk – Bradáček. Trenéři: Vladimír Student, Libor Stinka.