Ústí nad Labem - V neděli 21. 12. 2014 se podařilo ústeckým mladším dorostencům vyhrát nad Příbramí. Zápas skončil 12:2 a poslední dvě třetiny se nesly v duchu střelby na terč. Terčem se stala příbramská branka, jelikož Slovan nedal hostům šanci vstřelit gól.
ne 21. 12. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Příbram
12:2 2:2, 8:0, 2:0

Branky a nahrávky: 7. Šindelář (Batryn, Janoušek), 8. Dörner (Gottfried), 26. Dörner (Veselý), 29. Batryn (Veselý), 30. Batryn (Vidlička), 32. Gottfried (Veselý, Dörner), 34. Dörner (Veselý), 36. Batryn (Vidlička), 37. Veselý (Dörner), 39. Veselý (Stuchlý), 45. Šindelář, 55. Stuchlý (Veselý, Štěpánek) - 15. Dragoun (Runza), 17. Menoušek (Robovský). Rozhodčí: Hrubý - Tichý, Řežábek. Vyloučení: 2:6. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 64:25 (11:12, 26:9, 27:4). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 12:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: J. Volke - Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela - Dörner, Veselý, Gottfried - Batryn, Janoušek, Šindelář - Tipán, Patera. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Příbram: Sup - Dolejš, Erben, Kolda, Máša, Sedláček, Dragoun - Volf, Bucifalová, Menoušek - Černoch, Runza, Rendla - Robovský. Trenéři: Petr Furch, Jakub Furch.

První třetina zápasu byla naprosto vyrovnaná. V sedmé minutě se do černého trefil po nahrávce od Dmytro Batryna Vít Šindelář. O minutu později puk do branky zaparkoval Sebastian Dörner.

Poté se dlouho nic nedělo, až v patnácté minutě. Vojtěch Dragoun prostřelil Jakuba Volkeho čistě. Jednobrankové vedení Slovanu trvalo pouhé dvě minuty. Příbram zásluhou Martina Menouška vyrovnala stav na 2:2.

Ve druhé dvacetiminutovce měli navrch hráči Slovanu. Nastříleli celkem osm branek. Nejdříve se vstřeleným gólem v šestadvacáté minutě prosadil opět Sebastian Dörner. Tři minuty napomohly Dmytro Batrynovi, aby propálil kotouč za záda brankáře Příbrami.

Ve třicáté minutě střílení Ústí nad Labem pokračovalo. Dmytro Batryn se po druhé trefil do svatyně hostů. Pavel Gottfried si připsal bod do svého kanadského bodování v minutě dvaatřicáté vstřeleným gólem. Mladší dorostenec Sebastian Dörner prošel obranou Příbrami jako nůž máslem a puk čistě poslal do branky.

Dmytro Batryn ve skórování pokračoval ve třicáté šesté minutě čistým průstřelem, když gólman pul nevychytal svou lapačkou. Slovan si nejspíše spletl branku hostů se střelnicí, jelikož padly ještě dvě branky.

Domácí navýšili stav zásluhou Marka Veselého a vedli už 9:2. Na výhru by toto skóre bohatě stačilo, ale druhé dějství uzavřel až desátý gól ústeckých hokejistů, konkrétně opět Marek Veselý.

Poslední perioda už se spíše dohrávala, neboť padly už jen dva góly. Vít Šindelář navýšil vedení svého družstva o další branku. Poslední gól utkání vstřelil v padesáté páté minutě Tomáš Stuchlý. Zápas skončil 12:2 ve prospěch Slovanu a připsal si další tři body do tabulky.