Kladno - Ústečtí junioři vyhráli i třetí zápas v sezóně. Na ledě Kladna nastoupili proti PZ. Po první třetině vedli modrožlutí 2:1. Ve druhé třetině se z nájezdu prosadil Vondráček. Poslední branku utkání si připsal Martin Hanzl (na snímku). Svěřenci Milana Skrbka a Jiřího Metry vyhráli 4:2 a získali tři body.
pá 27. 9. 2013
PZ Kladno
2:4 1:2, 1:1, 0:1

Branky a nahrávky Ústí: 1. Fojt (Piewak, Procházka), 6. Vondráček (Chovanec, Trončinský),24. Vondráček, 57. Hanzl (Zdvořáček). Rozhodčí: Bettěk - Beneš, Krátký. Vyloučení: 5:5. Bez využití:. Diváci: 34.

PZ Kladno: Brunát - Rachlavský, Kehar, Dolgoš, Kuhn, Krpelán, Krejčík, Kadlec, Vopravil, Janeček, Janeček, Čejka, Srpek, Bednář, Cigánek, Hoffmann, Procházka, Paták, Dorociak

Ústecký Slovan s.r.o.: Kácha - Holeček, Procházka, Straka, Trončinský, Vegner, Zdvořáček, Bačák, Fojt, Hanzl, Chovanec, Jindřich, Kment, Musil, Piewak, Řídel, Vondráček