Praha - Ústí v zápase prohrávalo 0:3, i tak bojovalo. Trenéři se rozhodli ke změně brankáře. Místo Kosiny přišel Zvědělík. Výsledkem velké snahy Slovanu bylo vyrovnání stavu na 3:3. Další branku přidali domácí. Lvíčata odpověděla a dokonce se dostala do vedení 5:4. V poslední třetině Letňany vyrovnaly a v prodloužení inkasovalo Ústí znovu. Žlutomodří vybojovali bod.
so 16. 11. 2013
HC Letci Letňany
6:5pp 3:2, 1:3, 1:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 2. Kulda, 5. Starosta (Poljanyčka, Kulda), 12. Smejkal (Poljanyčka, Zeliska), 31. Honetschläger (Čapek, Kroh), 48. Kulda (Starosta, Poljanyčka), 63. Čapek (Kučera) – 18. Rubeš (Amirov, Kašek), 20. Macek (Tůma), 26. Kašek (Hucek), 32. Amirov, 38. Tůma (Macek). Rozhodčí: Nečas - Štětina D., Štětina J. Vyloučení: 6:3, navíc Kopta (UNL) 10 [NESP],Krh (LET) 10 [NARZ]. Využití: 2:1. Diváci: 78. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5, 6:5.

HC Letci Letňany: Dubský – Hůla, Starosta, Sekera, Kučera, Štosek, Zeliska, Chvála – Kulda, Polák, Pražienka, Poljanyčka, Čapek, Honetschläger, Kroh, Tomek, Klečka, Smejkal, Šťastný

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina od 12. Zvědělík – Hucek, Loukota, Michajličenko, Melichar, Benda, Zdvořáček – Amirov, Drha, Kopta, Koval, Macek, Ozom, Rubeš, Tům