Ú s t í n/L. - Ústecký juniorský tým po nečekané výhře v Mladé Boleslavi hostil ve Zlatopramen Areně Kladno. Utkání bylo herně vyrovnané, Lvíčata se v zápase nedostala do vedení. Kvůli špatné koncovce se nepodařilo vyrovnat, a tak vyhráli hosté 4:3. Dostálek a Faigl měli prsty ve všech gólech žlutomodrých.
so 2. 3. 2013
Ústecký Slovan s.r.o.
Rytíři Kladno
3:4 0:0, 2:3, 1:1

Branky a nahrávky: 30. Dostálek (Faigl, Smetana), 33. Navarra (Dostálek, Faigl), 49. Dostálek (Faigl) - 21. Kalla (Hájek, Redlich), 32. Kolařík (Redlich, Hájek), 40. Tomáš (Kolařík), 42. Višín (Gottlieb). Rozhodčí: Würtherle - Beránek, Ledinský. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. Diváci: 345. Střely na branku: 31:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Zdvořáček, Smetana, Fojt, Kubáč, Kuchynka, Hanzl, Piewak, Strnad, Bačák, Dostálek, Navarra, Vegner, Faigl, Musil, Jindřich, Bulva, Málek

Rytíři Kladno: Vágner - Hájek, Šilhavý, Znamenáček, Kobes, Redlich, Kalla, Habrdla, Gottlieb, Véber, David, Novák, Kolařík, Rajter, Tomáš, Višín, Pípal

Komentář

První třetina byla ve znamení neproměněných šancí. Novák i Vágner předváděli výborné zákroky. Po dvaceti minutách vedli na střely domácí borci 11:9, avšak diváci branku neviděli. Po první třetině platila bezbranková plichta.

Do druhé třetiny vstoupili velmi dobře hosté. Již po 57 sekundách se prosadil Kalla. Ve 30. minutě Lvíčata vyrovnala, Vágnera prostřelil Dostálek . V čase 31:50 si Kladno své vedení díky Kolaříkovi vzalo zpátky na svou stranu. Žlutomodrým stačila necelá minuta k tomu, aby vymysleli odpověď. Dostálek adresoval puk Navarrovi, který vyrovnal na 2:2. V poslední minutě třetiny znovu poslal do vedení hosty Tomáš. Za stavu 2:3 skončila druhá třetina.

V posledním dějství se snažili domácí vyrovnat. Jejich snahy překazil Vyšín, který ve 42. minutě prostřelil Nováka a Kladno vedlo 4:2. Na rozdíl jediné branky snížil Dostálek. V závěru hrálo Ústí bez brankáře, ale gól vstřelit nedokázalo. Lvíčata byla ze zápasu zklamaná, protože opět doplatila na mizernou koncovku.

Ohlasy trenérů

Milan Skrbek (HC Slovan Ústí): Když mi se tak hodně nadřeme na gól...

Fotogalerie

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže