Ú s t í n/L. - Mladší dorost odehrál další utkání skupiny o extraligy na ledě soupeře. Svěřenci Jana Čalouna a Martina Štěpánka cestovali do Berouna, kde se postavili tamnímu celku. Lvíčata hrála od samého začátku lépe. První i druhou třetinu vyhrála shodně 2:0, po čtyřiceti minutách to bylo 4:0 pro Ústí. Třetí dějství zvládli hosté jasně - 4:0. Žlutomodří v Berouně vyhráli 8:0 a Robin Zvědělík vychytal čisté konto.
čt 28. 2. 2013
Medvědi Beroun 1933
Ústecký Slovan s.r.o.
0:8 0:2, 0:2, 0:4

Branky a nahrávky: 15. Amirov, 16. Magasanik (Ozom, Zdvořáček), 34. Amirov (Tůma, Rubeš), 34. Magasanik (Buchtela, Ozom), 41. Amirov (Ozom), 48. Tůma (Vytejček, Loukota), 51. Bejček (Leitner), 52. Rubeš. Rozhodčí: Klusel - Pokorná, Bartoš. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 36. Střely na branku: 40:69. Průběh utkání: 0:8.

Medvědi Beroun 1933: Smíšek – Heindl, Pivovarči, Řepka, Kolaja, Sýkora, Hrabár, Šanda, Velas, Straka, Rejzek, Novák, Veselý, Čmejla, Vidím

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Vytejček, Loukota, Buchtela, Moucha, Holý T., Kába, Spálenka - Amirov, Tůma, Rubeš - Zdvořáček, Ozom, Magasanik -Bejček, Vaněk, Vico - Leitner, Kubín

Komentář

Lvíčata do zápasu vstoupila lépe. V 15. minutě se po krásné individuální akci prosadil Tůma. Necelou minuto poté vedlo Ústí 2:0, skóroval Ozom. Po první třetině vedlo Ústí o dvě branky.

Modrožlutý gólostroj se znovu dal do chodu ve 34. minutě. Smíška překonal Amirov. Na jeho čin navázal Magasanik. Za stavu 0:4 skončila prostřední perioda.

O tom, že Lvíčata hrají i za rozhodnutého stavu, se domácí přesvědčili v poslední třetině. Do branky Berouna se postupně trefili Amorov, Tůma, Bejček a Rubeš. Severočeši splnili roli favorita a vyhráli 8:0.

Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže