K zápasu jedenáctého kola NOEN extraligy juniorů přicestoval do Ústí tým Liberce. K vidění byl tedy souboj šelem - Lvů a Tygrů. Žlutomodří měli zápase dobře rozehraný, jenže v závěru, při vyloučení domácího Holečka skóroval Psota, na jehož branku Ústí nedokázalo odpovědět.
čt 11. 10. 2012
Bílí Tygři Liberec
2:3 1:1, 0:1, 1:1

Branky a nahrávky: 7. Štěpánek (Hanzl), 47. Hanzl (Smetana, Pořický) - 18. Maďar (Urban, Turek), 23. Vlk (Mikyska, Dlouhý), 54. Psota (Dlouhý, Pyrochta). Rozhodčí: Schmejkal - Bejček, Charvát. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 27:44. Průběh utkání: 1:0,1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Zdvořáček, Smetana, Křepelka, Grin, Holeček, Málek - Megela, Fojt, Kubáč, Hanzl, Piewak, Štěpánek, Bačák, Pořický, Dostálek, Jindřich, Janák, Neumann

Bílí Tygři Liberec: Sobotka - Pyrochta, Jandejsek, Havlín, Slavík, Turek, Beránek, Zuzaník, Pálek - Langhammer, Maďar, Dlouhý, Chlapík, Psota, Vlk, Šimek, Urban, Mikyska, Zacha, Klíma, Krucký.

zápasu se odehrál ve velkém tempu. Domácí nutně potřebují zastavit pokles své výkonnosti, protože jsou na posledním místě tabulky. Souboj proti Liberci byl vzácně vyrovnaný. V sedmé minutě byl na trestné Holeček. Hanzl ujel hostující obraně, přihrál na hůl Štěpánka a domácí vedli 1:0. V 18. minutě se před branku Petráska probojoval Maďar, který se nemýlil a stanovil tak stav 1:1 po první třetině.

Vstřelená branka vpravila do žil hostujících hráčů plno elánu, který se přenesl i do další třetiny. Mikyska připravil puk pro Vlka, který se dostal do pěkné pozice. Petrásek ležel na ledě a zoufale se snažil něco vymyslet. Liberecký hráč s notnou dávkou štěstí skóroval a poslal „své“ do vedení 2:1.

Třetí třetina přinesla ústeckou snahu vyrovnat. V početní výhodě se to podařilo. Hanzl přišpendlil puk pod horní tyčku. Vypadalo to, že dojde na prodloužení, jenomže se nechal vyloučit domácí Holeček. Při početní výhodě skóroval Psota. Na tento gól žlutomodří zareagovat nestihli a prohráli 2:3.