P r a h a - Pouze necelých 7 minut dokázali mladší dorostenci Ústeckých Lvů vzdorovat na ledě aktuálního lídra tabulky. Poté domácí během 5 minut vstřelili pět branek a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Se Spartou se ústečtí mladíci díky dohrávce 22. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu střetli během čtyř dnů podruhé a skóre z těchto dvou zápasů (4:21) si určitě za rámeček nedají.
ne 4. 3. 2012
HC Sparta Praha
12:3 7:0, 2:0, 3:3

Branky a nahrávky: 7. Hozák (Sedlák, Hroboň), 8. Zídek (Procházka), 8. Černoch (Györi, Abdul), 10. Abdul (Györi, Černoch), 12. Abdul (Györi), 18. Györi (Abdul, Černoch), 20. Zářecký (Zídek, Procházka), 28. Zídek (Zářecký, Procházka), 40. Györi (Abdul, Černoch), 43. Procházka (Zídek), 46. Hozák (Sedlák), 53. Hozák (Sedlák, Mikliš) - 41. Patyk (Zdvořáček), 58. Rubeš (Loukota), 60. Guman. Rozhodčí: Jechoutek - Demuth, Hodač. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 37. Střely na branku: 58:22. Průběh utkání: 9:0, 9:1, 12:1, 12:3.

HC Sparta Praha: Nahodil - Kalina, Knobloch, Zídek, Kadeřávek, Pacovský, Zářecký, Hroboň, Procházka, Györi, Hůla, Sedlák, Černoch, Hrdlička, Abdul, Mikliš, Hozák

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (12. Haisl) - Loukota, Komár, Balcar, Hübsch, Klement, Hucek, Richter - Zdvořáček, Patyk, Macek - Tůma, Guman, Koval - Drha, Rubeš, Šváb - Amirov