P r a h a - Hned v první minutě zápasu inkasovali mladší dorostenci Ústeckých Lvů na ledě Slavie v Edenu. Domácí hokejisté v zápase 19. kole ELIOD extraligy během první třetiny odskočili na 3:0, ale v dalších 40 minutách už branka nepadla.
ne 11. 12. 2011
HC Slavia Praha
3:0 3:0, 0:0, 0:0

Branky a nahrávky: 1. Sládek (Kottek), 14., Andres (Sládek, Havelka), 20. Furch (Blažek). Rozhodčí: Malinský - Beránek, Mikovec. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:0. Diváci: 42. Střely na branku: 47:22. Průběh utkání: 3:0.

HC Slavia Praha: Sochůrek – Blažek, Jaroš, Weinhold, Teršíp, Havelka, Kottek, Mušo, Příkop, Kolář, Soukup, Sládek, Mareček, Fialka, Furch, Straka, Maňas, Andres

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Klement, Hucek, Balcar, Melichar, Kejmar, Komár, Hübsch - Tůma, Kopta, Navarra - Guman, Macek, Rubeš - Amirov, Šváb, Kašek - Drha