K a r l o v y V a r y - Až v pátém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu dokázali mladí hokejisté Ústeckých Lvů bodovat. Na ledě do té doby třetího celku tabulky brali dva body za výhru v samostatných nájezdech. Od 9. minuty sice prohrávali, ale 10 minut před třetí sirénou vyrovnal Kašek. Vyrovnaný stav svítil na ukazateli skóre i po 65 minutách, a tak ke slovu přišly samostatné nájezdy. Vítěznou branku si po třech sériích na své konto připsal Navarra
st 28. 9. 2011
HC Energie Karlovy Vary
1:2sn 1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 9. Svoboda (Kozák, Hubáček) - 50. Kašek (Guman), 65. Navarra. Rozhodčí: Zubzanda - Volánek, Mach. Vyloučení: 0:3, navíc Navarra (UNL) 10 min. ZHK. Bez využití. Diváci: 79. Střely na branku: 60:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HC Energie Karlovy Vary: Frček - Rulík, Vodička, Truhlář, Bláha, Binias, Novák - Hubáček, Svoboda, Janata, Dimitrov, Pfister, Rubeš, Kozák, Novák, Čejka

Ústecký Slovan s.r.o.: Chmel - Balcar, Melichar, Klement, Hucek, Hübsch, Loukota - Kopta, Koval, Navarra - Guman, Lander, Kašek - Patyk, Macek, Tůma - Amirov.