pá 24. 2. 2012
MOSTEČTÍ LVI
4:1 1:0, 1:1, 2:0

Branky a nahrávky: 11. Janák (Šimanovský), 36. Strnad (Janák), 17. Janák (Šimanovský) 59. Šimanovský (Strnad, Janák) - 35. Macháč (Butka). Rozhodčí: Knapík - Kilián, Mašek. Vyloučení: 6:8, navíc Šimanovský TS a Trončinský (oba UNL) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 31:16. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Naumann, Zdvořáček, Straka, Trončinský - Janák, Strnad, Chovanec, Bačák, Jindřich, Řídel, Hajn, Vrba, Vondráček, Musil.

MOSTEČTÍ LVI: Chabr - Macháč, Jaroš, Fryč, Mandinec, Hrnčíř, Kopřiva, Mašek, Kalina, Dolhnský, Butka, Kunl, Student, Weinhold, Pejša, Vyvážil, Cabriel.

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. Šance se rodily těžce. Soupeři se navzájem okoukávali, a tak první gól padl až ve 13. minutě, kdy Janák ve vlastním oslabení po přihrávce Šimanovského propálil hostujícího gólmana. Následovala i přesilovka hostů, kteří vyslali několik nebezpečných střel, ale bez účinku.

Vstup do druhé třetiny měli domácí aktivní a ve 22. minutě nastřelil Bačák tyč. V čase 23.37 zahrávali domácí přesilovou hru. Avšak chybovali a Šimanovský musel použít faulu k zastavení šance hostů. Následovalo trestné střílení, které Burkovec ustál. Velká šance ke zvýšení náskoku byla při přesilovce 5 na 3, kterou však ukončil faulem Janák. Zvýšení tak přišlo až ve 36. minutě, to Strnad po asistenci Janáka tahem vymetl pavučinku v brance Chabra. I snaha hostů byla odměněna brankou. Po ukončené přesilovce napřáhl na modré Machač a snížil na 2:1.

Třetí třetina byla opět plná bojovnosti a pěkného hokeje. Slovanu se podařilo již podruhé využít přesilovou hru. Ve 47. minutě opět zafungovala spolupráce Janák - Šimanovský a bylo to 3:1. Poslední šance ke zkorigování výsledku se tak hostům naskytla při vyloučení Vondráčka. Trenér hostů si vybral oddechový čas a pokusil se o zvrat hrou v šesti. S tím nesouhlasil Janák, vybojoval puk, přihrál Šimanovskému a ten přes celé hřiště uzavřel skóre na 4:1.