Ú s t í n/L. - Jasnou výhrou skončilo utkání starších dorostenců Ústeckých Lvů s pražskou Kobrou. Domácí se rychle ujali vedení, ale na další zářez si museli počkat téměř 28 minut. Za dalších 26 minut ale vstřelili celkem šest branek a mohli se radovat z vysoké výhry.
pá 20. 1. 2012
HC Kobra Praha
7:0 1:0, 3:0, 3:0

Branky a nahrávky: 1. Bačák (Jindřich, Šimanovský), 29. Zdvořáček (Musil), 38. Bačák (Strnad, Jindřich), 40. Chovanec (Musil), 50. Chovanec (Vondráček, Vrba), 52. Musil (Málek, Zdvořáček), 55. Janák (Musil). Rozhodčí: Knapík - Armstark, Zajíc. Vyloučení: 3:3, navíc Krejčík T. (KOB) 10 min. NARZ. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 7:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Neumann - Bačák, Strnad, Jindřich - Janák, Musil, Hajn - Chovanec, Vrba, Vondráček - Procházka, Krejča

HC Kobra Praha: Fořt - Kozák, Ječný, Šikal, Prokop, Novák S., Janoušek P., Novák P., Krejčík T., Matoušek, Štěpař, Hein, Janoušek J., Sládek, Janouš, Pova, Zmeškal