Ú s t í n/L. - Přemožitel ústeckých starších dorostenců z 8. kola přicestoval na led do Zlatopramen Areny s vědomím, že jim uštědřil zatím nejvyšší porážku v letošní sezóně. Chuť obrat domácí hokejisty o body ukázal soupeř z Plzeňska hned od začátku zápasu, když se brzy dostal do dvoubrankového vedení. Domácí sice stačili vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše.
ne 27. 11. 2011
HC Meteor Třemošná
2:2 1:2, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 18. Musil (Málek), 36. Bačák (Musil, Málek) - 2. Bakule (Langer, Pejsar), 14. Slavík (Langer). Rozhodčí: Hlinka - Střelka, Hynčica. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 24:21. Průběh utkání: 0:2, 2:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Procházka, Trončinský - Janák, Strnad, Hajn - Bačák, Musil, Řídel - Chovanec, Jindřich, Krejča - Vrba, Vondráček

HC Meteor Třemošná: Maruš - Fojt, Šmíd, Leško, Pejsar, Valeček, Krch, Javornický, Sedláček, Mottl, Langer, Čadek, Slavík, Bakule, Liprt, Potůček