P r a h a - K odvetě za prohru na domácím ledě cestovali starší dorostenci v 16. kole ligy staršího dorostu do pražského Bráníku. Téměř dvě třetiny se hrálo bez branek než Lvíčata otevřela skóre utkání. Ve třetí třetině sice domácí vyrovnali, ale na gól hostů z přesilovky už odpovědět nedokázali.
pá 25. 11. 2011
HC Kobra Praha
1:2 0:0, 0:1, 1:1

Branky a nahrávky: 47. Šikal - 40. Bačák (Musil, Řídel), 57. Strnad (Šimanovský). Rozhodčí: Krejcar - Živec, Matuška. Vyloučení: 9:2. Využití: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 21:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

HC Kobra Praha: Fořt - Kozák, Ječný, Bednář, Šikal, Vacek, Prokop, Novák S., Janoušek P., Švehelka, Novák P., Krejčík T., Matoušek, Buss Roman, Hein, Janoušek J., Sládek, Antoš, Janouš, Buss Radek, Zmeškal

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský - Janák. Strnad, Hajn - Bačák, Musil, Řídel - Vrba, Jindřich, Chovanec

Do utkání vstoupili ústečtí hokejisté velmi aktivně. Přestože svého soupeře v první třetině přestříleli 18:5, žádná ze střel se neujala.

Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale hosté i přes množství přesilových her branku vstřelit nedokázali. Když už se zdálo, že i druhá třetina skončí bez branek, dokázal 22 vteřin před koncem třetiny vstřelit první gól Bačák - 0:1.

Do závěrečného dějství vstoupili lépe domácí a svou snahou výsledek otočit velmi zaměstnávali ústeckého brankáře. Ve 47. minutě se jim podařilo z brejku vyrovnat, když Šikal potrestal chybu útočníka Slovanu na obrané modré čáře. Hra se poté přelévala ze strany na stranu. V 57. minutě, v přesilové hře, využili hosté přesilovku, když se po střele obránce Šimanovského do černého trefil Strnad. Závěrečný nápor domácích se po jejich dalším vyloučení nekonal a ústečtí hráči už těsné vítězství uhlídali.