Ú s t í n/L. - Poslední tým tabulky zavítal na led Ústeckých Lvů v rámci 12. kola ligy staršího dorostu. Lídr tabulky neponechal nic náhodě a od začátku utkání plnil roli favorita. Kromě minutového výpadku ve druhé části se soupeř prakticky nedostal k vážnějšímu ohrožení domácí branky.
pá 4. 11. 2011
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Klatovy
11:2 5:0, 4:2, 2:0

Branky a nahrávky: 2. Málek (Zdvořáček), 5. Bačák (Strnad, Řídel), 6. Jindřich (Musil), 17. Strnad (Řídel), 20. Janák (Křepelka), 22. Strnad (Zdvořáček), 24. Jindřich (Musil, Janák), 27. Řídel (Strnad, Málek), 38. Jindřich (Janák, Musil), 47. Janák (Musil, Křepelka), 51. Málek (Strnad, Bačák) - 26. Vacek, 27. Reiniger. Rozhodčí: Hlinka - Armstark, Zajíc. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 37:10. Průběh utkání: 7:0, 7:2, 11:2.

HC Slovan Ústí nad Labem: Novák (41. Kovář) - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Janák, Musil, Jindřich - Bačák, Strnad, Řídel - Hajn, Vrba, Procházka (27. Chovanec)

HC Klatovy: Procházka - Rajal, Nejdl, Šlehofer, Vacek, Mach, Kodýtek, Bouček, Görges, Reiniger, Hořký, Musílek, Hrdlička, Pericat, Klika, Bauer, Šmíd

Komentář

Začátek zápasu vyšel domácím hokejistům na výbornou. Ti se do svého soupeře zakousli a během prvních šesti minut brankami Málka, Bačáka a Jindřicha udali zápasu jasný směr. Do konce úvodního dějství se trefili ještě Strnad a Janák a první třetina tak skončila 5:0. Převaha domácího celku je zřejmá i z počtu střel na branku, který byl neuvěřitelných 16:1.

Také druhá třetina pokračovala v nastoleném tempu. Další dvě branky hned v jejím úvodu přidali Strnad a opět Jindřich. Ve 26. minutě přišlo z domácí strany polevení a hosté toho ihned využili. V rozmezí 28 vteřin, během jediného střídání, snížili na 7:2 Vacek a Reiniger. Ústečtí hokejisté opět zabrali a po brankách Řídela a Jindřicha, který tak zkompletoval hattrick, odcházeli do kabin za stavu 9:2.

Do třetí třetiny nastoupil do branky místo Nováka Kovář a během třetí třetiny čelil pouze čtyřem zákrokům. Domácí hokejisté přidali ještě dvě branky, když přesně mířili Janák a Málek a v pohodě dokráčeli k vítězství 11:2.

Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže