Ú s t í n/L. - Poslední tým tabulky zavítal na led Ústeckých Lvů v rámci 12. kola ligy staršího dorostu. Lídr tabulky neponechal nic náhodě a od začátku utkání plnil roli favorita. Kromě minutového výpadku ve druhé části se soupeř prakticky nedostal k vážnějšímu ohrožení domácí branky.
pá 4. 11. 2011
HC Klatovy
11:2 5:0, 4:2, 2:0

Branky a nahrávky: 2. Málek (Zdvořáček), 5. Bačák (Strnad, Řídel), 6. Jindřich (Musil), 17. Strnad (Řídel), 20. Janák (Křepelka), 22. Strnad (Zdvořáček), 24. Jindřich (Musil, Janák), 27. Řídel (Strnad, Málek), 38. Jindřich (Janák, Musil), 47. Janák (Musil, Křepelka), 51. Málek (Strnad, Bačák) - 26. Vacek, 27. Reiniger. Rozhodčí: Hlinka - Armstark, Zajíc. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 37:10. Průběh utkání: 7:0, 7:2, 11:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák (41. Kovář) - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Janák, Musil, Jindřich - Bačák, Strnad, Řídel - Hajn, Vrba, Procházka (27. Chovanec)

HC Klatovy: Procházka - Rajal, Nejdl, Šlehofer, Vacek, Mach, Kodýtek, Bouček, Görges, Reiniger, Hořký, Musílek, Hrdlička, Pericat, Klika, Bauer, Šmíd