Ú s t í n/L. - Po dvou ostudných porážkách dokázali mladí hokejisté Ústeckých Lvů opět bodovat, když na vlastním ledě v předehrávce 9. kola ligy staršího dorostu remízovali s 8. celkem tabulky Hvězdou Praha. Ačkoliv si na své konto připsali bod za remízu, ve skutečnosti bod ztratili. Hosté totiž přijeli se zpožděním a domácí místo toho, aby na nerozbrusleného soupeře vlétli, hned z prvního útoku inkasovali. Ve druhé třetině Ústecké opět trápila střelecká nemohoucnost, a tak Pražané další brankou zvýšili vedení. Ve třetí třetině převzala otěže utkání do svých rukou třetí ústecká řada. Díky dvěma brankám Krejči se žlutomodré barvy mohly po dvou zápasech bez bodu radovat alespoň z remízy.
st 19. 10. 2011
HC Hvězda Praha
2:2 0:1, 0:1, 2:0

Branky a nahrávky: 44. Krejča (Vondráček), 49. Krejča (Vondráček, Křepelka) - 1. Klíma (Hyršl), 37. Černý (Jindra). Rozhodčí: Knapík - Koskuba, Foltýn. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci: 40. Střely na branku: 31:20. Průběh utkání: 0:2, 2:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Trončinský, Málek, Zdvořáček, Straka, Babušík - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Řídel - Procházka, Vondráček, Krejča

HC Hvězda Praha: Škeřík - Vladyka, Mach, Ondruš, Sýkora, Pečenka, Zasidkovych, Doležal, Hyršl, Novák, Klíma, Bureš, Černý V., Strmiska, Bartoš, Erbrt, JIndra, Vrchota