L i t o m ě ř i c e - V 6. kole ligy staršího dorostu bylo na pořadu další severočeské derby. V první třetině začali aktivněji domácí. Několik střídání nepustili Ústecké z obraného pásma. Pak ale hosté zabrali a po první třetině vedli 2:0. Ve druhé třetině, při hře 4 proti 4, ztrátili domácí na útočné modré puk, do brejku se dostal Musil a střelou k tyči zvýšil na 3:0. O chvíli později navíc našel Vrba křižnou nahrávkou skrz brankoviště důrazného Babušíka, který přidal čtvrtou branku. Hosté ve třetí třetině kontrolovali puk a soupeře drželi daleko od branky. Necelou půlminutu před koncem však po chybě obránců přišel ústecký brankář Novák o čisté konto.
ne 9. 10. 2011
HC Stadion Litoměřice
1:4 0:2, 0:2, 1:0

Branky a nahrávky: 60. Popek (Chmel, Smejkal) - 8. Jindřich (Šimanovský), 19. Krejča (Janák), 32. Musil, 34. Babušík (Vrba). Rozhodčí: Petružálek - Armstark, Zajíc. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 42. Střely na branku: 23:21. Průběh utkání: 0:4, 1:4.

HC Stadion Litoměřice: Března - Šikner, Neruda, Chmel, Neumann, Kolíček, Stankevich, Ransdorf, Šindelář, Vilček, Smejkal, Popek, Plewak, Kauschitz, Shchyhelski, Vacek

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Trončinský, Zdvořáček, Straka - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Krejča - Babušík, Vrba, Vondáček