Ú s t í n/L. - Do zápasu vstoupili ústečtí hokejisté výborně, když využili střelou od modré hned svou první přesilovku. V první minutě druhé třetiny odskočili na 2:0, ale hosté v přesilovce dokázali snížit. Třetí třetina přinesla ve svém úvodu třetí branku Ústeckých Lvů a nakonec čtvrté vítězství v řadě.
ne 2. 10. 2011
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Trhači Kadaň
3:1 1:0, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 6. Zdvořáček (Janák, Strnad), 21. Jindřich (Bačák, Musil), 45. Straka (Trončinský) - 36. Ulrych (Neuman J.). Rozhodčí: Luczków. Vyloučení: 4:8, navíc Segeš (KAD) 10 min. NARZ. Využití: 2:1. Diváci: 83. Střely na branku: 36:9. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC Slovan Ústí nad Labem: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský - Bačák, Musil, Jindřich - Janák, Strnad, Řídel - Chovanec, Vrba, Krejča - Vondráček

SK Trhači Kadaň: Dvořák - Zicha, Kosina, Segeš, Šeba, Ringler, Neumann V., Zelenka, Beran, Dittrich, Ulrych, Kozdina, Neuman J., Frast, Haba, Hosnedl, Sommer, Fencl, Šolta, Cejtr