Zdvořáček. Na začátku druhé třetiny šli Ústečtí do dvoubrankového vedení, ale domácí brzy snížili. Totéž se opakovalo v polovině zápasu, ale poté přebrali otěže zápasu mladí ústečtí bojovníci. Na konci druhé třetiny neproměnili trestné střílení, ale mrzet je to nemuselo, neboť třetí třetina byla už zcela v jejich režii. Desátá branka visela ve vzduchu 3 minuty před závěreným hvizdem, ale ani druhé trestné střílení Lvíčatům nevyšlo.">
S o k o l o v - V prvním zápase po sestupu z extraligy zajížděli starší dorostenci Ústeckých Lvů na led Sokolova, kde hraje své zápasy "B" tým Karlových Varů. Už ve druhé minutě otevřeli hosté skóre, když se v oslabení trefil od modré Zdvořáček. Na začátku druhé třetiny šli Ústečtí do dvoubrankového vedení, ale domácí brzy snížili. Totéž se opakovalo v polovině zápasu, ale poté přebrali otěže zápasu mladí ústečtí bojovníci. Na konci druhé třetiny neproměnili trestné střílení, ale mrzet je to nemuselo, neboť třetí třetina byla už zcela v jejich režii. Desátá branka visela ve vzduchu 3 minuty před závěreným hvizdem, ale ani druhé trestné střílení Lvíčatům nevyšlo.
pá 23. 9. 2011
HC Energie Karlovy Vary B
2:9 0:1, 2:4, 0:4

Branky a nahrávky: 25. Kutnar (Klínyr), 32. Klínyr (Michálek) - 2. Zdvořáček (Málek), 22. Janák (Strnad, Řídel), 30. Vrba, 33. Řídel (Strnad, Janák), 40. Strnad (Zdvořáček, Janák), 45. Strnad (Málek), 49. Jindřich (Musil), 51. Jindřich (Šimanovský, Musil), 56. Křepelka (Šimanovský, Jindřich). Rozhodčí: Chmel - Vaněk, Kopáč. Vyloučení: 5:7, navíc Michálek a Jirásek (oba KVB) oba TS. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 15:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:9.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Trončinský, Dušek - Bačák, Musil, Jindřich, Řídel, Strnad, Janák, Vrba, Vondráček, Straka