L e t ň a n y - Podobně jako v minulém vzájemném zápasu, také tentokrát doháněli ústečtí junioři ztrátu a nakonec byli rádi, že dosáhli alespoň na bod za remízu. Tentokrát ale zaspali začátek zápasu ještě více. Domácí se totiž brzy ujali vedení 3:0, a když v závěru první třetiny Kuchynka snížil, hned v první polovině druhé třetiny Letci opět zvýšili na třígólový rozdíl. Za Lvy ještě ve druhé třetině snížil Bulva a ve třetí třetině opět Kychynka a po něm Hanzl dohnali ztrátu a vybojovali alespoň bod za remízu.
pá 3. 2. 2012
HC Letci Letňany
4:4 3:1, 1:1, 0:2

Branky a nahrávky: 6. Urbánek (Puškár, Berlev), 9. Berlev (Šramota), 10. Homolka (Urbánek), 26. Homolka (Urbánek) - 20. Kuchynka (Pořický), 29. Bulva (Kuchynka, Hanzl), 46. Kuchynka (Vegner, Hanzl), 55. Hanzl (Rovný). Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Diváci: 17. Střely na branku: 39:39. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:4.

HC Letci Letňany: Duras - Novák L., Kozák, Krňanský, Všetečka, Boček, Puškár - Kadaně, Horáček, Hnilica, Urbánek, Král, Homolka, Berlev, Šramota, Vala

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Ságer, Burkovec, Bulva, Tuček, Vegner, Herna - Hošek, Faigl, Vávra - Kuchynka, Hanzl, Pořický - Fojt, Rovný, Šetka - Melovský