P r a h a - Zbytečné drama udělali junioři Ústeckých Lvů ze zápasu 27. kola ligy juniorů na ledě pražské Hvězdy, když po tragické první třetině prohrávali už 0:2. Díky zlepšenému výkonu v prostřední časti hry ale otočili stav na 4:2. Necelé tři minuty před koncem zápasu nechala Lvíčata domácí hokejisty ještě jednou zápas zdramatizovat. V závěrečné powerplay ale Ústečtí pečetili vítězství střelou do prázdné brány.
pá 27. 1. 2012
HC Hvězda Praha
3:5 2:0, 0:4, 1:1

Branky a nahrávky: 14. Hučko (Hampl, Láska), 19. Pavlíček (Láska), 58. Malec (Pavlíček, Šimek) - 23. Kuchynka (Hanzl, Bulva), 26. Hanzl (Kuchynka, Bulva), 38. Pořický (Vávra), 40. Burkovec (Pořický, Grin), 60. Pořický (Ságer). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 43. Střely na branku: 23:37. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:5.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Fejt, Šimek, Šťastný, Hampl, Leština, Malec, Pavlíček, Němec A., Hučko, Klos, Novák, Láska, Němec M., Josefus, Vrábel, Schutz, Bíža, Bazgier

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - Ságer, Burkovec, Bulva, Tuček, Grin, Herna - Fojt, Hošek, Vávra - Kuchynka, M. Hanzl, Pořický - Rovný, Faigl, Šetka - Melovský