Litoměřice - V rámci sedmého kola juniorské ligy - skupiny Západ odcestovala Lvíčata na nedaleký stadion HC Stadionu Litoměřice. Žlutomodré smečce lépe vyšel vstup do utkání, po dvaceti minutách hry vedl Slovan již 2:0 zásluhou Zdeňka Vegnera a Martina Baránka. Na 3:0 zvyšoval ve 32. minutě Marek Šetka, o tři minuty udeřil litoměřický Petr Beránek, jenž snížil na 3:1 z pohledu Lvů. Ještě před přestávkou se prosadil Štěpán Kuchynka, který upevnil vedení hostů na 4:1. Posledně jmenovaný útočník rozsvítil červené světlo ještě jednou ve třetí třetině, a to když v 55. minutě překonal litoměřického gólmana Michaljova.
pá 14. 10. 2011, Kalich Aréna, Litoměřice
HC Stadion Litoměřice
1:5 0:2, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 35. Beránek (Náprstek) - 9. Herna (Faigl, Kuchynka), 14. Baránek (Šetka), 32. Šetka (Hanzl), 39. Kuchynka (Hanzl), 55. Kuchynka (Herna, Faigl). Rozhodčí: Knapík - Koskuba, Bertlík. Vyloučení: 7:6, navíc Náprstek (LTM) 10 min. NESP. Využití: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5.

HC Stadion Litoměřice: M. Michajlov - Hříbal, Š. Michajlov, Opava, Gillar, O. Smetana, T. Novotný, Purma - Kelner, Pojezný, Pavlata - Rusý, Svatý, P. Beránek - Náprstek, M. Cerman, Keltner - Rosa, Kalina, Salač - Nenadál

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek - B. Holeček, V. Burkovec, Ságer, Herna, Bulva - Melovský, Fojt, Kuchynka - M. Hanzl, Vávra, Vegner - Rovný, Šetka, Tuček - Pořický, Martin Baránek, Faigl - Angr

Do utkání lépe vstoupili hosté. Hned několik nebezpečných střel musel likvidovat domácí brankář Stadionu Michajlov. Litoměřičtí si první ostrou šanci vypracovali až po pěti minutách hry, Rusý však pálil těsně vedle. První branka zápasu padla z přesilové hry. Od modré čáry střílel hostující Marek Herna a jeho střela prosvištěla až do branky. Druhý zásah přidali hosté ve 14. minutě, kdy domácí obraně ujel Martin Baránek a střelou nad rameno brankáře Michajlova zvýšil na 2:0 pro Lvy. Při následné pohledné akci mohly Litoměřice snížit, ale vydařena souhra dvojice Svatý-Rusý skončila v lapačce Formánka.

Tlak Stadionu se zvýšil ve druhé třetině. Domácí hokejisté byli aktivnější a neustále se bojovalo v obranném pásmu Lvů. Brankář Formánek měl plné ruce práce. Bohužel, ani jedna ze šancí domácích neskončila v síti. Při aktivním útočení litoměřičtí obránci nechali ujet Marka Šetku a ten střelou do levého horního rohu zvýšil náskok hostů. V další akci předvedl litoměřický brankář parádní zákrok, když vychytal únik dvou ústeckých útočníku.

První zásah domácích přišel v čase 34:58 min. Náprstek vybojoval kotouč a našel před brankou volného Petra Beránka, který nadvakrát překonal brankáře. Lvi se zase začali prát o každý kotouč a výsledkem byl jejich čtvrtý gól. Při akci dva na jednoho zakončoval do prázdné branky Štěpán Kuchynka. Tento hráč uzavřel účet utkání i svou druhou brankou v 55. minutě a hosté si odvezli všechny body za vítězství.