pá 18. 2. 2011
Piráti Chomutov
5:1 2:0, 2:0, 1:1

Branky a nahrávky: 8. Patyk (Ordoš), 16. Ordoš (Rubeš, Balcar), 29. Drha (Amirov, Patyk), 39. Patyk (Amirov, Ordoš), 59. Ordoš - Chomutov skóroval ve 46. minutě. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 42. Střely na branku: 25:24. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Loukota, Richter, Balcar, Komár, Moucha - Rubeš, Ordoš, Zdvořáček - Patyk, Drha, Kašek - Hašek, Amirov.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): První dvě třetiny byly v naší režii. Třetí třetinu jsme přestali hrát hokej, i přesto jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Střelecky se prosadili Honza Ordoš a Petr Patyk, kteří vstřelili po 2 brankách. Z jednotlivců bych pochválil brankáře Robina Zvědělíka za předvedený výkon.