st 16. 2. 2011
HC Verva Litvínov
1:11 0:4, 1:3, 0:4

Branky a nahrávky: 2. Kašek (Patyk, Drha), 4. Kašek (Drha, Patyk), 7. Amirov, 10. Ordoš (Rubeš), 30. Patyk (Drha), 32. Ordoš (Balcar), 34. Rubeš (Amirov), 49. Kašek (Drha), 57. Patyk (Balcar), 58. Ordoš (Rubeš), 59. Ordoš (Rubeš, Balcar) - Litvínov skóroval ve 37. minutě. Vyloučení: 3:1. Diváci: 33. Střely na branku: 22:34. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:11.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Loukota, Richter, Balcar, Komár, Moucha - Rubeš, Ordoš, Amirov - Patyk, Drha, Kašek - Hašek.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Po dlouhé době se nám vydařil začátek utkání a po polovině první třetiny bylo jasno o výsledku. Ve druhé třetině jsme trochu polevili i přesto ve třetí třetině jsme si výsledek pojistili a jednoznačně soupeře porazili. Střelecky se prosadili Honza Ordoš, který vstřelil 4 branky a Matyáš Kašek, který vstřelil 3 branky. Pochválil bych celé mužstvo za předvedený výkon.