Havlíčkův Brod - K utkání 62. kola zajíždělo družstvo trenéra Neliby do Havlíčkova Brodu, kam se o den později chystá i "A" mužstvo v rámci pokračování semifinále play-off druhé nejvyšší hokejové soutěže. Juniorům už v této fázi sezony o nic nejde, mají jistý sestup, přesto stále nacházejí motivaci a chuť vyhrávat. V tomto střetnutí měli Lvi výborný začátek, kdy se jim podařilo vypracovat vedení už 3:0. Závěr ještě domácí zdramatizovali, když snížili na 4:3 z pohledu Severočechů. Žlutomodří si ale své vedení pohlídali a zaslouženě jim náleží další tři body.
čt 10. 3. 2011, Kotlina
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:6 0:1, 1:2, 2:3

Branky a nahrávky: 39. J. Doležal (Wasserbauer), 52. Ondráček (Šíma), 56. Ondráček (J. Milfait) - 19. Pořický (Baránek, Ságer), 21. Daráš (Grin), 39. Baránek (Hošek, Šetka), 47. Hošek (Grin , Vávra), 59. Brož, 60. Merta (Vávra, Brož). Rozhodčí: Pokorný - M. Černý, P. Kříž. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 35. Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:6.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Pešek - Pcen, Richter, Šulák, Ambrož, Šíma, Vác. Němec, Musil, Novotný - Wasserbauer, Szilva, Ondráček, Zdražil, Havel, J. Milfait, J. Doležal, Kozlík.

Ústecký Slovan s.r.o.: Formánek (Petrásek) - Boháč, V. Burkovec, Grin, Holomek, Ságer, Brož - Krupička, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Šetka, Martin Baránek, Pořický, M. Hanzl, Racek.