Ú s t í n/L. - Junioři získali proti Havlíčkovu Brodu tři body za výhru 7:4. Oba týmy hrály celkem pohledný hokej, který přinesl spoustu branek. Ze souboje vyšli lépe domácí. Martin Baránek si v zápase připsal do svých statistik branku a dvě asistence.
čt 17. 2. 2011
HC Rebel Havlíčkův Brod
7:4 3:2, 2:1, 2:1

Branky a nahrávky: 2. Vávra (Hošek, Humpolíček), 12. Brož (Grin, Baránek), 18. Baránek (Hříbal,Petrásek), 29. Racek (Brož,Daráž), 37.Kuchynka (Baránek,Holomek) 48. Holomek (Racek,Daráš), 49. Havlíček - 4. Kozlík (Novotný), 18. Szilva (Ondráček), 31. Hadrava (Milfait), 42. Hadrava (Šíma). Rozhodčí: Petružálek - Bertík, Koskuba. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. Diváci: 137. Střely na branku: 38:38. Průběh utkání: 2:1, 3:3, 7:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Bulva, Procházka, Krupička, Hříbal, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Grim, Šetka,Baránek, Holomek, Ságer, Pořický, Havlíček, Brož, Humpolíček, Harkabus, Racek

HC Rebel Havlíčkův Brod: Krch, Zvolánek - Pecen, Wasserbouer, Varga, Szilva, Šulák, Ondráček, Ambrož, Zdražil, Šíma, Kulhánek, Havel, Milfait, Doležal J., Doležal O., Kozlík, Musil, Novotný, Hardava

Zápas začal ve velmi dobrém tempu. Z první velké šance padl gól. Ve 2. minutě Hošek přihrál Várvori a tento ústecký hráč poslal své barvy do vedení. Domácí se hnali do útoku a zapomínali na obrannou hru. O dvě minuty později se ke kotouči dostal Kozlík a nekompromisně propálil gólmana Petráska. Další šance si připsaly oba týmy, nicméně se ujala až střela Brože a Lvíčata opět vedla. Ústečtí byli při chuti, Baránkova střela se dostala do místa určení – do branky. Zbytek třetiny byl ve znamení Rebelů, kteří se prosadili ještě do konce úvodní dvacetiminutovky. Do listiny střelců se zapsal i Szilva a snížil.

Druhá perioda přinesla pohledný hokej. Hrálo se zejména ve středním pásmu. Domácí se zbytečně bezhlavě nepouštěli do útočných výpadů, hosté se aktivní hrou snažili vyrovnat. Ve 29. minutě se znovu radovala Lvíčata. Brožova přihrávka našla Racka a tento hráč rozveselil žlutomodré. V čase 30:03 se o slovo přihlásili Havlíčkobrodští. Hadrava dostal od ústecké obrany příliš prostoru, který využil nejlépe, jak mohl. V této třetině padla ještě jedna branka. Kuchynka byl na správném místě a doklepl puk do odkryté branky. Po druhé třetině platilo skóre 5:3.

Poslední třetina byla ve znamení rychlého gólu Rebelů. 81 sekund stačilo Hadrabovi k tomu, aby se nejlépe zorientoval před ústeckou branku a vstřelil kontaktní branku. Domácí dobře věděli, že už musí vycházet z dobře zajištěné obrany. 48. minuta přinesla gól Lvíčat. Holomek zkušeně počkal na první pohyb brankáře hostů a do odkryté části branky poslal puk. O půl minuty později bylo o vítězi rozhodnuto. Havlíčkova krásná individuální akce znamenala definitivní tečku za zápasem.