Kladno - K předposlednímu zápasu extraligy staršího dorostu v letošním ročníku odcestoval ústecký starší dorost do Středočeského kraje. Na ledě šestého (před utkáním) Kladna nečekalo mladé naděje nic lehkého. Již v osmé minutě střetnutí se za domácí strefil do černého Novák, o pět minut později zvýšil na rozdíl dvou branek Šilhavý. V následujícím dějství dokonal právě střelec druhé kladenské branky čistý hattrick. Středočeši přidali v prostřední části ještě další dvě branky a stav byl 6:0 pro Kladno. Dva přesné zásahy přidali Kladenští ještě v závěrečné dvacetiminutovce. Za stavu 8:0 prolomili Ústečtí střelecké trápení, když branky Lvů vsítil nejpve v 55. minutě Vegner a třicet čtyři sekundy před koncem i Martin Patzelt.
so 12. 3. 2011, ZS Kladno
Rytíři Kladno
8:2 2:0, 4:0, 2:2

Branky a nahrávky: 8. Novák P. (Kalla, Véber), 13. Šilhavý (Machač, Habrdla), 24. Šilhavý (Bunda, Habrdla), 32. Šilhavý (Horák, Znamenáček), 35. Habrdla (Horák, Machač), 38. Potekhin (Machač), 44. Bunda (Horák), 51. Vodák (Kalla, Sucharda) - 55. Vegner (Bílek), 60. Patzelt (Zdvořáček, Jindřich). Rozhodčí: Pavlovič - Ondráček, Štechmüller. Vyloučení: 10:8, navíc Holeček 10 min. a Poláček (oba UNL) 10 min. + OK. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 54:24. Průběh utkání: 8:0, 8:2.

Rytíři Kladno: Exner - Hadaš, Machač, Vodák, Homer, Véber, Bunda, Novák P., Kalla, Znamenáček, Megela, Sucharda, Potekhin, Šilhavý, Habrdla, Horák.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák D. - Baránek, Křepelka, Beníšek, Jindřich, Řídel, Patzelt, Bačák, Janák, Holeček, Šimanovský, Zdvořáček, Poláček, Bílek, Trončínský, Vegner.