Chomutov - V rámci 45. kola extraligy staršího dorostu zavítali Ústečtí na led KLH Chomutov. V první části se obecenstvo dočkalo jedné branky na každé straně, za Ústecké Lvy otevřel skóre utkání v páté minutě Tomáš Beníšek. Ve druhém dějství byl šťasnější o jednu trefu Chomutov. V závěrečných dvaceti minutách si domácí své vedení již pohlídali a zvítězili poměrem 4:2.
pá 25. 2. 2011, ČEZ Stadión
Piráti Chomutov
4:2 1:1, 2:1, 1:0

Branky a nahrávky: 20. Souček (N. Hlava), 24. Saržík (Havel), 26. Havel (Huňady), 46. Lehnert (Souček) - 5. Beníšek (Harkabus, Hanzl), 40. Hanzl (Harkabus, Procházka). Rozhodčí: Neumann - Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 6:4, navíc Fronk (CHM) a Holeček (UNL) oba 5 min. + OK a Zdvořáček (UNL) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 90. Střely na branku: 28:17. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Piráti Chomutov: Hamal - Havel, Černý, Drobný, Sakaev, Tverďák, D. Hlava - Souček, Lehnert, Šaržík - Fronk, Kämpf, Navrátil - Huňady, Toušek, N. Hlava.

Ústecký Slovan s.r.o.: D. Novák - T. Procházka, Ságer, Křepelka, Holeček, Baránek, M. Zdvořáček - Beníšek, M. Hanzl, Harkabus - Bačák, Jindřich, Poláček - Bílek, Rosa, Fojt - Janák, Topol, Vykouk.