Ú s t í n/L. - V oslabené sestavě sehráli ústečtí hokejisté v předehrávce 43. kola extraligy staršího dorostu poměrně rovnocennou partii s Bílými Tygry z Liberce. Domácí se v polovině první třetiny ujali vedení a když už se zdálo, že do kabin půjdou s náskokem, hosté během jedenácti vteřin v závěrečné minutě skóre otočili. Do poloviny utkání stihli žlutomodří ještě vyrovnat, ale na další branku hostí už odpovědět nedokázali.
st 26. 1. 2011
Bílí Tygři Liberec
2:3 1:2, 1:1, 0:0

Branky a nahrávky: 11. Hynek, 28. Vykouk (Fojt) - 20. Langhammer (Slavík), 20. Kouba (Urban), 37. Procházka. Rozhodčí: Knapík - Střelka, Toman. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 26:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kovář - Křepelka, Procházka, Janák, Holeček, Zdvořáček, Vaněk - Fojt, Beníšek, Hanzl, Topol, Vykouk, Bačák, Hynek, Poláček, Bílek.

Bílí Tygři Liberec: Sobotka - Jandejsek, Bednárik, Slavík, Beránek, Plutnar, Pálek - Klíma, Havlas, Knap, Mikyska, Dlouhý, Kouba, Slivka, Langhammer, Žďárský, Urban, Simandl, Procházka.