Ú s t í n/L. - V posledním domácím zápase před Vánoci se ústečtí junioři střetli s hokejisty z Kladna. Kladenští jsou pár příček v tabulce níže než Lvíčata, tak mohli domácí vybojovat alespoň bod. Bohužel tomu tak nebylo. Na začátku druhé třetiny prohrávali Ústečtí už o dva góly. Dvougólové manko sice dokázali stáhnout na rozdíl jediné branky, ale tím se jejich gólová aktivita vyčerpala. Kladenští své vítězství potvrdili v poslední minutě střelou do prázdné branky.
po 13. 12. 2010
Rytíři Kladno
1:3 0:1, 1:1, 0:1

Branky a nahrávky: 40. Šetka (Merta, Kuchynka) - 20. Palaščák (Krpata, Gutwald), 22. Krpata (Palaščák), 60. Máša. Rozhodčí: Hrubý - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 32:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.